Zespół Szkół nr 19 w Toruniu

IX Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością

Dzisiaj w naszej szkole po raz IX obchodziliśmy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością. Tegoroczne obchody odbywały się pod hasłem „ W świecie pełnym różnorodności wszyscy jesteśmy tacy sami”. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych placówek edukacyjnych: Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Toruniu. Zespołu Szkół Nr 26 w Toruniu. Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego we Wroniu, Zespołu Placówek Edukacyjno- Rewalidacyjnych w Grudziądzu. Mieliśmy okazję oglądać wspaniałe występy: wokalne, aktorskie i taneczne uczestników obchodów. Z radością i uśmiechem bawiliśmy się świętując ważne dla nas wydarzenie jakim są obchody Dnia Godności.